Rekonstrukce, modernizace výtahů

Co získáte rekonstrukcí výtahu? Nejenže zvětšíme rozměry vaší výtahové kabiny, zvýšíme nosnost a rozšíříme dveře, ale také odstraníme bezpečnostní rizika a snížíme energetickou náročnost výtahu. Našim zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahových systémů. Provoz vašeho výtahu je nepřetržitě monitorován servisní firmou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce, modernizace výtahů

Průběh realizace

Co vás čeká, když se rozhodnete pro modernizaci, nebo stavbu nového výtahu? Tento krátký přehled vás provede po jednotlivých bodech celou realizací.

01

Kompletní rekonstrukce výtahu

Je váš výtah zastaralý? Pak navrhujeme jeho kompletní rekonstrukci, jež obnáší výměnu mechanických částí, elektroinstalace a v případě potřeby i výtahové šachty.

02

Částečná modernizace výtahu

Výtah v dobrém technickém stavu leckdy stačí doplnit o bezpečnostní prvky, které eliminují nejvyšší bezpečnostní rizika.

03

Modernizace (výměna) řízení výtahu

Staré řízení dosloužilo, nejsou na ně náhradní díly, nebo neodpovídá aktuálním normám? Současný dodavatel výtahu si účtuje příliš vysoké částky? Pak vybavíme váš výtah naší elektronikou řízení, převezmeme ho do správy a vy ušetříte.


Naše výtahy mají dle VDI 4707 dosaženou energetickou třídu A a jejich inteligentní řízení snižuje klidovou spotřebu v případě delší nečinnosti. K nízké spotřebě přispívá např. i synchronní bezpřevodový stroj Ziehl-Abegg s vysokou účinností nebo vysoce efektivní LED osvětlení kabiny výtahu.


Nenašli jste variantu, která by odpovídala vašim potřebám? Ať jste společenství vlastníků, bytové družstvo, či stavební firma, neváhejte se nám ozvat. Ochotně vás vyslechneme a připravíme vám řešení na míru.

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis