Kdo jsme

Pohoda ve vašem domě je naším posláním už od roku 2002. Máme pro vás ideální řešení na míru při realizaci výtahů i zabezpečení osob. Jsme vám blízko a na čem se domluvíme, to platí.


Kontaktujte nás

Náš oborový záběr


Zajistíme kompletní dodávky, montáže a servis výtahů všech typů, včetně zdvihacích plošin. Kromě rekonstrukcí a modernizací zastaralých výtahů provádíme rovněž výstavby výtahů do objektů, ve kterých výtah doposud nebyl.


Díky našemu vývoji umíme nabídnout také prvky Bezpečného domu– tento systém s integrovanými funkcemi, jenž z hlediska zabezpečení osobních či komerčních objektů uspokojí i velmi náročné klienty obsahuje také speciální produkty, jako jsou např. kouřová čidla či přivolání pomoci pro pohybově omezené spoluobčany.


Máme stabilní tým specialistů, kteří jsou schopni řešit nejsložitější problémy a pružně reagovat na individuální potřeby zákazníků. Naše řešení najdete v řadě světových destinací, mezi naše klienty patří renomované firmy z celého světa. Rádi najdeme řešení i pro výzvy, kterým čelíte v moderním světě vy.


Naše historie

Začali jsme už v roce 2002 v oblasti údržby a servisu výtahové techniky. Původní brněnské sídlo bylo v roce 2007 přemístěno do Ostravy, odkud společnost postupně rozšířila svou působnost na území celé ČR. 


Bezpečný dům – tento systém s integrovanými funkcemi, jenž z hlediska zabezpečení osobních či komerčních objektů uspokojí i velmi náročné klienty, vznikl v rámci přípravy projektu pro čerpání dotací. Systém Bezpečný dům nabízí speciální produkty, jako jsou např. kouřová čidla či přivolání pomoci pro pohybově omezené spoluobčany.


Naším prvořadým úsilím dodnes zůstává hledání kvalitního inovativního řešení, které zpravidla přesahuje prvotní zadání, a maximální snaha vyjít vstříc potřebám klienta. Všechny tyto nadstandardní inovace reprezentuje sekce Chytré řešení.


Od roku 2023 se naše společnost stala členem Beta Control Holding a.s.

Servisní centra AZ Výtahy ČR

Máme servisní centra v Brně, Ostravě a Bratislavě. V jednotlivých regionech máme partnery proškolené na naše systémy a díky tomu jsme schopni operativně zaručit prvotřídní servis výtahů a prvků Bezpečného domu v maximálním rozsahu a nekompromisní kvalitě po celém území ČR.


Pohodlné inovace – maximální komfort komplexních řešení

Bohaté oborové know-how od roku 2002

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Spolehlivé a chytré technologické řešení