Výtahové technologie

S naší technologií jdeme vždy naproti vašemu projektu a celé komplexní řešení vám ušijeme na míru. V zásadě si můžete vybrat technologii bez strojovny, či se strojovnou.

Výtah bez strojovny

Plánujete novostavbu, developerský projekt, nebo modernizaci starší budovy a rádi ušetříte místo i peníze? Máme pro vás řešení, které je současným trendem: díky miniaturizaci je technologie umístěna ve výtahové šachtě v horní, nebo dolní části a není tedy třeba budovat samostatnou strojovnu.

Výtah se strojovnou

Klasické řešení vhodné především pro stávající budovy, typicky pro paneláky, které již samostatnou strojovnu mají, ať už v suterénu, nebo v podobě budky na střeše. V takovém případě doporučujeme strojovnu využít a umístit technologii pohonu do ní. Výhodou oddělené strojovny je snížená hlučnost výtahu.

Nenašli jste v základní nabídce řešení, které by odpovídalo vašim potřebám? Ozvěte se a připravíme vám řešení individuální.

Kontaktujte nás

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Ovládací prvky výtahu

Nástěnná kabinová tabla, celokabinové panely, přivolávače i polohová signalizace s důrazem na spolehlivost, design a dostatečnou variabilitu barevného provedení.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring / Dohled / Bezpečnost / Přístup

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.