Výtahy

Chytré výtahové systémy všech typů na vysoké technické úrovni. Potřebuje váš dům, administrativní budova, škola či nemocnice nový výtah? Vyvineme a dodáme vám řešení na míru. Dáváte přednost kompletní rekonstrukci stávajícího výtahu? Zmodernizujeme ho naší inovativní technologií. Jsme 100% česká firma s vlastní výrobou, silným vývojovým zázemím a stovkami úspěšně realizovaných projektů v Evropě i ve světě.

Nové výtahy

Dodáváme všechny typy osobních i nákladních výtahů, které svými chytrými technologiemi patří do čela nejnovějších trendů v bezpečnosti i efektivitě.Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti pomocí kompletní, nebo částečné rekonstrukce.

Servis a opravy výtahů

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů. Pro naše zákazníky je tu bohaté zázemí s centrálním dispečinkem a týmem zkušených servisních techniků.

Chytré řešení

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Pro profesionály – Řídicí systém výtahu

Našim partnerům nabízíme řídicí systémy výtahu, které díky snadné montáži a kvalitě komponentů zaručují dlouhodobou spolehlivost a nízké provozní náklady. 

Financování

Nemáte celou částku na nový výtah, či jeho rekonstrukci? Ať jste majitel, SVJ, či bytové družstvo, nabízíme vám možnost splácení části výtahu bez navýšení, nebo vám zajistíme kompletní financování. Společně s vámi najdeme optimální řešení a splátkový kalendář přizpůsobíme vašim požadavkům.

Potřebujete poradit?

Pokud vás cokoliv zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci zdarma posoudí stav vašeho výtahu, zhodnotí dispoziční podmínky domu a navrhnou pro vás nejvhodnější řešení.

Proč chtít výtahy od nás?

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis