Domovní telefony

Náš kombinovaný audio-video systém umožňuje u výtahu ve VIP režimu pustit dovnitř telefonem návštěvu a přivolat jí výtah bez použití čipu. Tabla domácího telefonu vám dodáme v robustním provedení odolném proti vandalismu a v případě videotelefonu také se zabudovanou kamerou.

Domovní telefony

Vyšší zabezpečení i komfort

Upgrade domovního telefonu je investice, která se vám vyplatí nejen zvýšeným zabezpečením vašeho bytového domu a společných prostor, ale také praktičností a vyšším uživatelským komfortem. Jako nadstandardní služby vám můžeme nabídnout také možnost snadného přepisu jmenovek na zvoncích bez nutnosti otevírání panelu či volání mezi byty navzájem pomocí interkomu.

Rekonstrukce dveřních portálů

Při instalaci přístupového systému ve vašem bytovém domě vám nabídneme také rekonstrukci celého dveřního portálu včetně zvonkových tabel a domovních telefonů. Dveřní portály dodáváme v hliníkovém provedení s volitelnou integrací schránek a zvonkových tabel. Dveře jsou vybaveny elektromechanickým zámkem, kováním a samozavíračem. Přesné řešení navrhneme podle dispozice vašeho domu.

Chybí vám něco v naší základní nabídce? Ozvěte se nám, abychom s vámi mohli probrat vaše potřeby a nabídnout vám řešení na míru.