Výtahové šachty

Ať už výtahová šachta vede interiérem, či je přichycena k venkovnímu plášti budovy, klademe důraz na nadčasový design a precizní provedení všech detailů. Konstrukce šachty je variabilní a lze ji přizpůsobit každému typu domu.

Interiérové šachty

Nová ocelová konstrukce

V případě nové interiérové šachty stavíme konstrukci ze svařených uzavřených ocelových profilů v prostoru zrcadla schodiště mezi schodišťovými rameny. Vrchní nátěr konstrukce provádíme dvousložkovými polyuretanovými barvami dle vzorníku RAL a volíme opláštění z čirého či mléčného bezpečnostního skla.

Rekonstrukce stávající výtahové šachty

Při modernizaci původní výtahové šachty nahrazujeme nevyhovující pletivo nebo drátosklo deskami Fermacell, Cetris, či Diamant, u nichž si zvolíte barvu nátěru, případně bezpečnostním sklem.

Exteriérové šachty

U venkovní výtahové šachty volíme ocelovou konstrukci opláštěnou čirým, nebo mléčným bezpečnostním sklem, vše v přísném souladu s platnými normami. Samozřejmostí je ochrana výtahu před nepříznivými povětrnostními vlivy, důraz na bezpečnost i moderní design.


Nenašli jste v základní nabídce řešení, které by odpovídalo vašim požadavkům? Ozvěte se nám, vše s vámi odborně probereme a připravíme pro vás řešení na míru.

Kontaktujte nás

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Ovládací prvky výtahu

Nástěnná kabinová tabla, celokabinové panely, přivolávače i polohová signalizace s důrazem na spolehlivost, design a dostatečnou variabilitu barevného provedení.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring / Dohled / Bezpečnost / Přístup

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.