GSM zabezpečení domu

Přemýšlí vaše bytové družstvo či SVJ, jak co nejdokonaleji ochránit váš dům? Náš moderní systém představuje nejvyšší úroveň zabezpečení, komunikuje prostřednictvím GSM sítě a posílá hlášení všech čidel a přístupových systémů formou SMS přímo na váš telefon. Jednotliví uživatelé, majitelé či správci tak mají podle nastavených práv dálkový dohled nad instalovanými zařízeními. Systém pracuje s kontaktními či bezkontaktními elektronickými čipy, které mohou sloužit zároveň k ovládání výtahu či vstupu do sklepních kójí.

Bezpečnostní čidla

Chraňte váš bytový dům před požárem, únikem vody i plynu pomocí našeho chytrého systému LORAGATE a k němu připojených bezpečnostních čidel. Všechna čidla jsou nonstop monitorována dohledovým centrem a o případné nenadálé události jste okamžitě informováni prostřednictvím SMS nebo voláním.

Zabezpečení sklepních kójí proti krádeži

Vaše sklepní kóje ochráníme proti vykradení naším systémem BETACELLAR, který při neoprávněném vstupu upozorní majitele prostřednictvím SMS a pomocí LED signalizace informuje o stavu kóje (zablokováno, odblokováno, alarm). Tento systém je propojen s řídicím systémem výtahu, ale je nezávislý na přístupovém systému do domu.

Stáhněte si náš produktový list.

Vzdálená správa 

Přístupový systém, VIP výtah a veškeré zabezpečení prostor můžete spravovat na dálku. Prostřednictvím vzdálené správy databáze čipů lze jednoduše aktivovat nové čipy a blokovat staré či ztracené. V rámci servisu nabízíme kromě správy uživatelských čipů i export veškerých dat z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Nevidíte v naší základní nabídce řešení vhodné pro váš bytový dům, kancelářskou budovu, školu, hotel či jakýkoliv jiný objekt? Ozvěte se nám a najdeme pro vás spolehlivé řešení na míru.