Zabezpečení bytového domu proti zlodějům

Naše přístupové systémy nabízejí nejvyšší stupeň ochrany bytových domů proti krádeži či zničení majetku. Použití bezkontaktních RFID nebo kontaktních dallas čipů vám kromě vyššího zabezpečení umožní i chytré nastavení individuálních přístupových práv do různých prostor v domě a export dat o jednotlivých vstupech uvnitř budovy. Dalším zabezpečovacím prvkem je náš kombinovaný audio-video systém domácího telefonu a režim VIP výtahu, který zabraňuje používat výtah neoprávněným osobám.

Propojení přístupového systému s výtahem

Systém pro vás po otevření domovních dveří elektronickým čipem vybere nejbližší, nebo definovaný výtah a automaticky vám ho přivolá. Nastavíme vám čipy na míru pro požadovaná časová pásma, např. pro přístup úklidu, pošty či řemeslníků, a systém vám pomůže při rozpočítávání nákladů na provoz exportovanými daty o využití výtahu jednotlivými obyvateli domu.

VIP výtahem proti vandalům

Zabezpečte váš výtah proti neoprávněnému používání a vandalství. Základní varianta VIP BASIC umožní uživateli bez čipu vstup do kabiny výtahu, avšak výtah se nerozjede. U rozšířené varianty VIP FULL se uživatel bez čipu nedostane ani do kabiny výtahu. Tato varianta s automatickými dveřmi nabízí maximální ochranu před poškozením výtahové kabiny.

Domovní telefony

Upgrade domovního telefonu je investice, která se vám vyplatí nejen zvýšeným zabezpečením vašeho bytového domu a společných prostor, ale také vyšším uživatelským komfortem. Náš kombinovaný audio-video systém umožňuje u výtahu ve VIP režimu pustit dovnitř telefonem návštěvu a přivolat jí výtah bez použití čipu. Tabla domácího telefonu vám dodáme v robustním provedení odolném proti poškození a v případě videotelefonu také se zabudovanou kamerou.

Vzdálená správa

Aktivování nových čipů, blokování stávajících či ztracených čipů a vedení evidence vstupů je díky vzdálené správě databáze čipů jednoduché. V rámci servisu nabízíme také správu uživatelských čipů či export dat – výstupy z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Nenašli jste v základní nabídce řešení vhodné pro váš bytový dům či jakýkoliv jiný objekt? Ozvěte se nám a nabídneme vám spolehlivé řešení na míru.