Servisní centra výtahů

Máme k vám blízko! Partnery, kteří jsou proškolení na naše systémy a prvotřídně zajišťují jejich servis, instalaci či opravy, máme v jednotlivých regionech. Díky tomu jsme schopni operativně zaručit servis výtahů a prvků Bezpečného domu v maximálním rozsahu a nekompromisní kvalitě po celém území ČR.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti pomocí kompletní, nebo částečné rekonstrukce.

Nové výtahy

Dodáváme všechny typy osobních i nákladních výtahů, které svými chytrými technologiemi patří do čela nejnovějších trendů v bezpečnosti i efektivitě.

Design a technologie výtahů

Na výběr máte z našich prověřených designů výtahové kabiny, nebo vám nabídneme individuální řešení. Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Služby na míru

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.