Systém nouzové komunikace BC-CEMOL

Určen pro libovolný typ výtahů a jeho řízení. Umožňuje obousměrnou hlasovou komunikaci z kabiny výtahu do servisního centra a na mobily pohotovostní servisní posádky. Ve spolupráci s centrem zajišťuje požadované kontroly spojení a kapacity baterie. Jako centrum lze použít zařízení LEMON z produkce Beta Control případně se lze připojit k centru využivající protokol P100. Zařízení Kk-CEMOL lze využít i pro datový přenos ve spolupráci s centrem LEMON.


Vlastnosti systému

  • v souladu s požadavky normy ČSN EN 81-28
  • automatická kontrola funkce nouzové signalizace
  • potvrzení o provedeném vyproštění zaslané servisní posádkou prostřednictvím zařízení nouzové signalizace do centra vyprošťovací služby
  • automatická preventivní kontrola stavu záložního zdroje
  • alarm servisních pracovníků při uvěznění v prohlubni či v prostoru nad nejvyšší stanicí výtahu
  • záznam času vzniku alarmu, potvrzení alarmu a jeho vyřešení

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.