Školení pro naše partnery

V rámci spolupráce nabízíme našim partnerům proškolení v moderních učebnách vybavených audiovizuální technikou, připojením k internetu a bezbariérovým přístupem. K dispozici budete mít profesionální zázemí, náš osobní přístup i showroom s jednotlivými produkty a praktickými názornými ukázkami.


Naši specialisté vás ochotně proškolí v oblasti elektronických řídicích systémů, monitoringu, servisu a ve všech dalších oborech podle vaší potřeby. U každé novinky zajistíme školicí update.

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekuperace

Ke snížení spotřeby energie a nákladů na provoz přispívá nová rekuperační jednotka REVYT, kterou lze nainstalovat na téměř každý druh výtahu.

Ovládací prvky výtahu

Nástěnná kabinová tabla, celokabinové panely, přivolávače i polohová signalizace s důrazem na spolehlivost, design a dostatečnou variabilitu barevného provedení.

Automatická UV dezinfekce výtahu

Odborné informace o zařízení UV-Cab pro bezpečnou dezinfikaci výtahové kabiny od virů a bakterií s nastavitelným automatickým provozem.