Lůžkové a invalidní výtahy

Na výtahy v nemocnicích, sanatoriích či domech s pečovatelskou službou jsou kladeny specifické nároky do prostoru a odolnosti. Slouží k přepravě nejen handicapovaných osob, ale i nemocničních lůžek, jejichž rozměry vyžadují široké dveře a dostatek místa v kabině. Samozřejmostí jsou i madla, sklopná sedadla a další speciální vybavení. Nabídneme vám takové řešení výtahu pro invalidy, které bude precizně odpovídat vašim konkrétním požadavkům.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem. 

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti pomocí kompletní, nebo částečné rekonstrukce.