Autovýtahy

Parkování v nadzemních patrech moderních novostaveb je řešení, které při vysokých cenách městských parcel ušetří stavebním firmám a developerům značné finanční prostředky, ať už jde o parkovací dům, parkovací garáž, hotel, či nákupní centrum.


Výtahy pro auta představují kvůli hmotnosti vozidel samostatnou disciplínu, kde jsou nároky kladeny především na nosnost a rozměry výtahové šachty i kabiny. Robustní konstrukce našich zdviží a jejich spolehlivý elektronický systém zajistí bezpečný provoz i při mimořádně vysoké zátěži. Jsme připraveni nabídnout individuální řešení splňující veškeré vaše požadavky.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis

VIP výtah

Jak ušetřit maximum času? Soukromý výtah pro automobil čistě pro vaši potřebu umožňuje efektivní sjezd bez čekání ve frontě. Stačí přiložit čip a výtah vás vyveze do vašeho patra. VIP výtahy jsou komfortní variantou, která zároveň umožňuje férový rozpočet nákladů na provoz.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem. 

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.