V hotelu Cementář v Hranicích se návštěvníci projedou novým výtahem bílé barvy

Výtahy

Nový výtah v hotelu Cementář v Hranicích ocení především návštěvníci se zavazadly. Mohou se pohodlně svézt až do šestého patra. V následujícím článku se dozvíte, jak probíhaly práce našich odborníků, kteří se na každou zakázku pečlivě připravují. 


Dveře i kabina výtahu jsou laděné do bílé barvy, která zapadá do interiéru hotelu. 

Výtah ocení především návštěvníci se zavazadly 

Ať už jedete do hotelu na jednu noc, nebo na týden, nějaké zavazadlo s sebou rozhodně máte. Malý batůžek lehce přenesete i po schodišti, ale s velkým kufrem už to tak jednoduché není. 

Pokud se ubytujete v hotelu Cementář v Hranicích, bude na vás čekat nový výtah, který vás pohodlně sveze až do šestého patra. Uvnitř nové kabiny můžete využít i sedátko a na monitoru je možné sledovat informace o pohybu výtahu a jeho provozu. Výtah uveze až 6 osob a celková nosnost činí 450 kilo

Perfektní příprava je základ 

Náš tým pracovníků se na každou zakázku svědomitě připravuje, díky čemuž výměny nebo modernizace výtahů i další práce většinou probíhají hladce a rychle. Pokud třeba i v případě instalace nového výtahu nastane komplikace, nemáme problém se s ní bleskově vypořádat. 


Novým výtahem se návštěvníci hotelu svezou až do šestého patra. 

Jaké práce na nás čekaly tentokrát? 

Díky profesionalitě našich kolegů byly práce na výtahu v hotelu Cementář v Hranicích hotové za 7 týdnů, a to bez jakýchkoliv problémů. Náš tým se zabýval instalací nových dveří a kabiny laděné do bílé barvy, která zapadá do interiéru hotelu. 

Realizace zahrnovala také nový stroj Lafert T33S, mechanickou část Metron a v naší režii byla celková elektroinstalace. Klient si náš tým pracovníků vybral díky profesionálním službám a servisu, který poskytujeme. Na zakázce jsme pracovali během listopadu a prosince 2021.

Zaujala vás realizace výtahu v hotelu Cementář a přemýšlíte o výměně, nebo opravě výtahu ve vaší budově? Neváhejte nás kontaktovat. Náš tým profesionálních odborníků se vám bude ochotně věnovat a dovede projekt k vaší spokojenosti. Podívejte se i na další naše reference.


Zdroj fotografií: AZ Výtahy