Montáž nových výtahů

Hlavní činností naši společnosti jsou výroba, dodávky a montáže nových výtahů. Dodáváme převážně osobní výtahy do obytných domů nebo do administrativních budov. Dodáváme a montujeme i nákladní výtahy různých nosností, malé nákladní výtahy (jídelní) a hydraulické plošiny. Provádíme také opláštění výtahových šachet a to jak plechovými kazetami tak sádrokartonovými deskami.


Konstrukční řešení našich výtahů: Převážně trakční lanové výtahy s bezpřevodovým strojem. Dále také hydraulické výtahy. U nákladních výtahů o vyšších nosnostech používáme většinou převodové stroje.


Zajišťujeme projektovou dokumentaci, včetně statického posouzení strojovny, při dodání výtahu o vyšší nosnosti než byl původní výtah, požárně bezpečnostní řešení a stavební řízení.


Pokud se rozhodnete zabudovat do Vašeho ať už nového nebo rekonstruovaného objektu jakýkoliv výtah, obraťte se na nás. Budeme spolupracovat s Vaším architektem nebo stavebním projektantem zdarma na projektové přípravě, včetně předání podkladů pro konkrétní výtah.