Kariéra ve společnosti Beta Control

Naše tradice sahá až do roku 1994, kdy jsme začali s vývojem elektronických řídicích systémů, a můžeme ji doložit dlouhou řadou spokojených klientů včetně renomovaných firem z celého světa. Dnes naše bohaté know-how uplatňujeme v řadě oblastí od výtahů přes zabezpečení celého domu až po čerpací stanice pohonných hmot.

Koho hledáme a co nabízíme

Patříte k týmovým hráčům, nechybí vám odpovědnost, kreativita, samostatnost, pečlivost a máte v ideálním případě i odborné znalosti? Pak hledáme právě vás. Rádi vám pomůžeme s dalším získáváním zkušeností.

Nabízíme kvalitně ohodnocenou a zajímavou práci na smysluplných projektech ve skvělém týmu, ve firmě s historií a kvalitním profesionálním zázemím.  Co vás v Beta Control čeká?

zavedená česká firma s vlastním vývojem a výrobou

renomovaná klientela

spolupracujeme se špičkami různých oborů v různých časových pásmech

přátelský kolektiv, moderní firemní kultura

kolegové jsou partneři, vzájemně se potřebujeme, spolupracujeme

vstřícný a efektivní režim

jednosměnný provoz, zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně

zaměstnanecké benefity

příspěvek na stravování, MULTISPORT karta, firemní vzdělávání, firemní akce

moderní zázemí

odpočinková venkovní zóna v době poledních přestávek, kryté stojany na jízdní kola, bezproblémová dostupnost MHD a parkování

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Nebo jste mezi nimi nenašli tu svou, ale i tak máte pocit, že do našeho týmu patříte? Napište nám a přiložte své CV, rádi vás poznáme!


Kontaktujte nás

Slovo našich zaměstnanců

testimonial-quote

Beta Control s.r.o… kdo to je, co je to za firmu, čím se zabývá? Před pár lety jsem se takto ptala, když jsem šla na výběrové řízení. Dnes jsem součástí této velké a prosperující firmy a věřím, že jsem pro ni přínosem. A co se mi na ní líbí? Prakticky všechno: moderní a neustále se vyvíjející technologie, výborní a vstřícní kolegové, objektivní vedení. Po pár letech práce v této firmě mohu s jistotou říci, že se splnila má očekávání.

Marie Čejka
dispečer servisu výtahů
testimonial-quote

V BC pracuji 17 let a za tu dobu jsem měl příležitost podílet se na stovkách realizovaných zakázek. Pozice vedoucího dodávek výtahů zahrnuje různorodé činnosti, které mě neustále posouvají profesně kupředu, a i když jsou to někdy skutečné výzvy a žádný den není stejný, tak mě práce v Betě baví. Cením si stabilního prostředí tradiční české firmy a jistoty, že se mohu spolehnout na své kolegy i vedení společnosti.

Miloslav Tocháček
vedoucí dodávek výtahů
testimonial-quote

Počtem zaměstanců patří Beta Control k právě tak velkým, aby si jako firma zachovala svůj neformální a téměř rodinný ráz. Všichni se tu znají osobně a přátelskou atmosféru rozvíjíme na pravidelných společenských akcích. Přímo na pracovišti se scházíme třeba na firemních lekcích jógy, herectví nebo při degustacích vína. Právě lidé a atmosféra ve firmě spolu s možností sednout na různé profesní židle je důvodem, proč jsem už dlouhé roky spokojeným zaměstnancem.

Petr Musil
vedoucí výroby