AZ Výtahy ČR s.r.o.

Husova 1285/2
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
IČO: 26 28 95 63
DIČ: CZ 26289563

tel.: +420 596 110 572
fax.: +420 596 110 574

pracoviště:
Ostrava, Hranice, Přerov, Olomouc, Brno, Praha + Středočeský kraj

Veškeré poptávky zasílejte na tento email: obchodni@azvytahycr.cz

Osobní kontakty

Jednatel společnosti

Rudolf Gross
tel.: +420 596 110 572
mob.: +420 737 253 254
e-mail: r.gross@azvytahycr.cz

Asistentka

Renáta Blahutová
tel.: +420 596 110 572
mob.: +420 603 507 526
e-mail: r.blahutova@azvytahycr.cz
            obchodni@azvytahycr.cz

Ekonomka, účetní

Ing. Hana Čelůstková
tel.: +420 596 110 572
mob.: +420 774 301 541
email: h.celustkova@azvytahycr.cz

Vedoucí servisu

Ludovít Kluka
mob.: +420 734 157 381
e-mail: l.kluka@azvytahycr.cz

Technické oddělení

Jaroslav Fiala
tel.: +420 596 110 572
mob.: +420 731 505 822
e-mail: j.fiala@azvytahycr.cz

Obchodní zástupce

Jiří Bill
mob.: +420 734 157 380
email: j.bill@azvytahycr.cz

Obchodní technik

Jan Siatka

mob.: +420 733 186 546
e-mail: j.siatka@azvytahycr.cz

Obchodně technické zástoupení Praha a Středočeský kraj

Oldřich Šmuk
Praha
mob.: +420 732 676 799
e-mail: praha1@azvytahycr.cz,  o.smuk@azvytahycr.cz